0 položek za 0

Zobrazit košík

Doprava a platba

Poštovné a balné

Doprava objednaného zboží je zajišťována Českou poštou s.p. a přepravní společností PPL CZ s.r.o..

V den odeslání zásilky Vás vždy budeme písemně informovat na e-mail uvedený ve Vaší objednávce. Zpráva obsahuje i podací číslo zásilky.

Česká pošta doručí Obchodní zásilku vždy následující pracovní den od předání zásilky z naší expedice. Nejdříve se pošta pokusí doručit zásilku na adresu uvedenou ve Vaší objednávce. V případě neúspěchu ponechá zásilku uloženou na podací poště Vaší adresy po dobu 7 dní. Jestliže si zásilku v uvedené lhůtě nevyzvednete, pošta zásilku vrátí zpět k nám. Za opakované zaslání zásilky si účtujeme poplatek 100 Kč.

Přepravní společnost PPL doručí zásilku vždy následující pracovní den od předání zásilky z naší expedice a to v čase od 8:00–18:00 hod. Nepodaří-li se zásilka doručit na první pokus, řidič zanechá písemné oznámení o úmyslu zásilku doručit ještě jednou následující pracovní den. Poté spediční služba zásilku vrátí zpět k nám. Za opakované zaslání zásilky si účtujeme poplatek 100 Kč.

Při předání zásilky je kupující povinen ihned překontrolovat stav zásilky (porušení krabice, neporušenost pásky) a případně odmítnout převzetí neúplné či poškozené zásilky. O poškozené zásilce nás neprodleně informujte na e-mail objednavky@kingsperky.cz, nebo na telefonním čísle +420 734 177 767.

Při nákupu po ČR nad 999,-Kč přepravné Českou poštou 0,- Kč

Při nákupu po ČR nad 1500,-Kč přepravné službou PPL 0,- Kč

Při nákupu po SR nad 2000,-Kč přepravné 0,- Kč

 

Cena dopravy je závislá na zvoleném způsobu doručení:

Dopravce Platba Cena Země
Česká pošta Převodem 100Kč Česká Republika
  Na dobírku 100Kč Česká Republika
       
Přepravce PPL Převodem 150Kč Česká Republika
  Na dobírku 150Kč Česká Republika
       
Přepravce In Time Převodem 150Kč Slovenská republika
  Na dobírku 200Kč Slovenská republika
       

 

Způsoby platby

Dobírka

Při platbě na dobírku zaplatíte zboží přepravci při předání zásilky.

Bankovním převodem

Při volbě platby bankovním převodem Vám bude po dokončení objednávky zobrazena částka k úhradě, číslo účtu, konstantní symbol a variabilní symbol platby. Všechny tyto údaje Vám budou také zaslány s kopií objednávky na Váš e-mail. Po převedení částky na náš účet se objednávka stává zaplacenou a začíná se realizovat její zpracování.

 

Dostupnost a doba expedice

Zboží je expedováno podle stavu skladu daného zboží. Stav skladu zboží, případně jeho expediční lhůta (doba od objednávky k odeslání z našeho skladu) je u každého zboží uvedena. Je-li expedice delší než je uvedeno, zákazník je okamžitě informován e-mailem. Jakmile Vám bude zboží odesláno, budeme Vás o jeho odeslání informovat e-mailem.

Doprava objednaného zboží je zajišťována Českou poštou s.p. a přepravní společností PPL CZ s.r.o..Všechny služby jsou podrobně popsány výše.

Objednáte-li si více zboží s různou lhůtou expedice (například zboží s expediční lhůtou 4 dny a druhé zboží s expediční lhůtou 7 dní), zásilku je možné rozdělit po písemném nebo telefonním kontaktu, jinak počkáme na kompletnost objednávky.

 

Garance vrácení peněz

Podle zákona č. 367/2000 Občanského zákoníku máte jako soukromá osoba (neplatí pro objednávky na IČ) možnost odstoupit do 14 dní od smlouvy. Jestliže tedy zjistíte bezprostředně po obdržení zboží, že Vám z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, máte možnost zásilku bez uvedení důvodu vrátit. Příslušnou částku zašleme dle Vašeho výběru na účet.

ČR: zaslání peněz na účet je zdarma.

Slovensko: zaslání peněz na účet je zdarma.

Podmínky pro vrácení peněz jsou:

Zboží musí být neporušené, bez známek užívání nebo opotřebování, schopné dalšího prodeje. Zákazník musí odeslat zásilku do 14 dnů od obdržení zboží. Zboží zasílejte pouze doporučeně, ne dobírkou - ta nebude přijata, na adresu našeho distribučního centra:

King šperky
Velija s.r.o., Švermova 539, 537 01 Chrudim 2 

Máte-li jakýkoliv jiný problém se zbožím - např. zvolili jste špatnou velikost prstenu a je po lhůtě 14 dnů, ale zboží je nepoškozené a nepoužívané, obraťte se na nás e-mailem objednavky@kingsperky.cz, nebo použijte telefonní číslo +420 734 177 767 - nalezneme řešení (standartně Vám zboží vyměníme za jiný model nebo správnou velikost).

K vrácenému zboží přiložte pořizovací doklad, průvodní dopis s informací, že se jedná o vrácení zboží do 14-ti dnů a nezapomeňte připsat i číslo Vašeho účtu.

 

Garance výměny zboží

Podle zákona č. 367/2000 Občanského zákoníku máte jako soukromá osoba (neplatí pro objednávky na IČ) možnost výměny zboží do 14 dní od převzetí zásilky. Toto zboží musí být nepoškozené a nepoužívané a vrácené zpět v původním originálním balení.

ČR: výměna je zpoplatněna paušální částkou 100,- Kč.

Slovensko: výměna je zpoplatněna paušální částkou 8.16 EURO.

 ©  2009-14 Kingsperky.cz
Všechna práva vyhrazena.